Koho zaujmeme

Naše filosofie je osobitá  v mnoha ohledech, rádi bychom proto pro vás shrnuli, komu všemu se náš přístup může zamlouvat, třeba se zde také najdete.

 

Pro koho může být A.A.A. Photography tou správnou volbou:

New born bonding

Hodíme se pro všechny maminky a tatínky, kteří chtějí zažít new born focení jinak, než jak je mnohdy obvyklé, tedy nikoliv v roli pasivní ale naopak v úloze aktivní a mají zájem o náš New born bonding. Tímto konceptem navazujeme na současné moderní trendy v porodnictví, kde bonding hraje důležitou roli ve spojení  maminky s miminkem. V čem toto pojetí fotografování miminek spočívá, proč jej uplatňujeme, komu bude vyhovovat a mnoho dalšího se v případě vašeho zájmu o toto téma dozvíte v sekci New born bonding.

Originální new born

Jsme řešením pro ty, kteří  touží po new born snímcích své ratolesti, ale zároveň chtějí něco jiného než se obvykle v této kategorii fotí – většinou spící miminko naaranžované do určité polohy. Na takových foceních je žádoucí, aby dítě spalo. U nás toto vůbec nemusíte řešit. Naopak se nám líbí, když dítě zachytíme i v bdělém stavu, protože jeho mimika nabízí nepřeberné množství výrazů a tedy i rozmanité momentky, které spící miminko nepředvede. Více k tomuto tématu najdete v sekci New born bonding.

New born bez omezení věku

New bornisté obvykle fotí miminka do věku tří týdnů. Jedním z důvodů je ten, že tato miminka více spinkají a snadněji se pak polohují, kdežto starší už jsou k vnějším podnětům vnímavější. Oproti několikadenním miminkům ztrácejí přirozenou schopnost setrvat pohodlně v napolohovaných pozicích, což znemožňuje realizaci aranžované pozice. Toto však pro nás opět není problém, protože focení u nás není o oblíbených foto polohách, dítě fotíme tak, jak je mu to přirozené a klidně i bdící. Více v sekci New born bonding.

Natural new born

Natural v našem pojetí znamená bez poloh, do kterých se dítě aranžuje ve spánku a do kterých by se ve své vývojové fázi samo přirozeně nikdy nedostalo. Typickým příkladem je poloha, kdy má miminko dlaně podložené pod bradičkou a loktíky zapřené do podložky. Přirozený dále v pojetí Adina Agnes Art Photography znamená, že se děťátko nesnažíme uspat pro získání tradičních motivů typické pro klasickou kategorii new born. Naopak dítě zachycujeme v jeho reálném denním cyklu a nijak jej neovlivňujeme. Více v sekci New born bonding.

Exkluzivita a animal friendly

Jsme vhodným východiskem pro všechny, kterým se zamlouvají naše hlavní zásady, tedy ryze individuální přístup ke zpracování každé fotografie, maximální čas věnovaný jak vám tak postprodukci a to při nejvyšším možném soustředění.  Dále pak pro všechny, kteří jsou animal friendly, hrdě se hlásíme k tomu, že v našem ateliéru nenaleznete žádnou foto rekvizitu, která by byla například z králičí, ovčí či jiné kůže. Naše chlupatiny nejsou živočišného původu. Podrobněji o těchto zásadách si můžete přečíst v sekci Co nabízíme.

Krásné přirozené světlo

Nabízíme alternativu pro všechny, kteří preferují přirozené světlo před umělým. V A.A.A. Photography pracujeme výhradně s přirozeným světlem.Pokud je venku jeho nedostatek tak používáme světla umělá.  I díky tomu není každý set našich fotografií stejný- přirozené Slunce nám vždy nastaví svou krásnou tvář trochu jinak a propůjčí tak snímkům vždy lehce jiný nádech. Retuše v postprodukci korespondují s myšlenkou přirozenosti, jsou decentní, jemné a vkusné. Více v sekci Co nabízíme.